Heels nowe zdjęcia
Heels nowe zdjęcia

Heels – nowe zdjęcia z planu serialu!

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu Heels. Serial stacji STARZ skupi się na amerykańskim wrestlingu i dwóch braciach walczących na ringu. W Jacka i Ace’a Spade wcielają się Stephen Amell oraz Alexander Ludwig.

Prace nad nowym serialem stacji STARZ trwają od 2017 roku. Nie obyło się bez trudności związanych z pandemią, ale finalnie produkcję udało się zakończyć, a do sieci trafia coraz więcej materiałów i zdjęć. Po pierwszym zwiastunie serialu przyszła kolej na nową porcję zdjęć z planu.

Zobacz również: Bruce Willis i John Travolta łączą siły pierwszy raz od Pulp Fiction w filmie Paradise City!

Serial opowie o rodzinie zajmującej się amerykańskim wrestlingiem. By zachować spuściznę zmarłego ojca, bracia Spade będą ze sobą rywalizować na ringu i poza nim. Stephen Amell wciela się w rolę Jacka Spade, zawodnika lokalnego klubu wrestlingowego DWL i nemezis swojego młodszego brata Ace’a, którego odgrywa Alexander Ludwig. W Heels wystąpią również Mary McCormack, Kelli Berglund, Allen Maldonado, Chris Bauer, Robby Ramos i James Harrison. Za scenariusz odpowiada Michael Waldron, który pracuje także nad serialem Loki, natomiast showrunnerem produkcji został Mike O’Malley. Premiera serialu w stacji STARZ odbędzie się 15 sierpnia 2021 roku.


Źródło: twitter/ Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna serialu Heels

Fanka Batmana, fantastyki, horroru i dobrych kryminałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?