Przyjaciele / HBO Max
Przyjaciele / HBO Max

HBO Max szykuje odcinek specjalny Przyjaciół?

Choć wydawało się to niemożliwe, możemy jeszcze zobaczyć nowy odcinek Przyjaciół. Za powrót znajomych twarzy ma odpowiadać HBO Max.

Przyjaciele świętują w tym roku już 25 rocznicę powstania. To zdecydowanie dobry moment by pomyśleć o jubileuszowym odcinku specjalnym. Coś takiego przydałoby się również HBO Max. Platforma pozyskała już prawa do emisji popularnego sitcomu, co zdecydowanie przysporzy jej wielu subskrybentów. Nowa zawartość związana z lubianymi bohaterami mogłaby być jeszcze bardziej korzystna. Nic więc dziwnego, że WarnerMedia rozpoczęło negocjacje w sprawie takiego projektu. Jak informuje The Hollywood Reporter, nic nie jest jeszcze pewne, a rozmowy trwają.

View this post on Instagram

And now we’re Instagram FRIENDS too. HI INSTAGRAM ??

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Zobacz również: Zielona Latarnia otrzyma serial na HBO Max!

W specjalnym odcinku mielibyśmy ponownie zobaczyć wszystkich głównych bohaterów serialu. Na ekranie, pojawiliby się więc Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer. HBO Max chciałoby również aby odcinkiem zajęli się twórcy sitcomu, czyli David Crane oraz Marta Kauffman. Na razie pozostaje jednak tylko czekać na dalsze informacje. Jeśli platformie streamingowej uda się doprowadzić do powstania nowego odcinka Przyjaciół, może liczyć na dużą liczbę widzów.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Przyjaciele

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?