hazbin hotel
hazbin hotel

Hazbin Hotel ze zwiastunem 1. sezonu. Tak prezentuje się animacja dla dorosłych od Prime Video

Nowa animacja od Prime Video będzie przeznaczona dla dorosłych widzów i zawierać będzie elementy musicalu. Zobaczcie zwiastun Hazbin Hotel!

Historia Hazbin Hotel jest niezwykle ciekawa. W 2019 roku na YouTube wyszedł odcinek pilotażowy serialu, który podbił tę platformę. Musiało minąć kilka lat, aby otrzymać nowe epizody. Serial animowany będzie miał swą premierę 19 stycznia 2024 roku w serwisie Prime Video.

Zwiastun pierwszego sezonu serialu

Zobacz również: Najlepsze świąteczne prezenty! Polecamy, jakie upominki kupić pod choinkę w 2023 roku

Informacje o Hazbin Hotel

Animowana komedia muzyczna podąża za Charlie Morningstar, księżniczką piekła, która realizuje swój pozornie niemożliwy do osiągnięcia cel, jakim jest rehabilitacja demonów. Ma to na celu w pokojowy sposób zmniejszyć przeludnienie w swoim królestwie.

W rolach głównych głosu użyczyli: Erika Henningsen, Stephanie Beatriz, Alex Brightman, Keith David, Kimiko Glenn, Blake Roman, Amir Talai, Christian Borle i Joel Perez. Gościnnie wystąpili również weterani Broadwayu Darren Criss, Jeremy Jordan, Daphne Rubin-Vega, Patina Miller i Jessica Vosk. Za oryginalną muzykę i teksty odpowiadają nagradzani artyści Sam Haft, a także nominowany do nagrody Emmy Andrew Underberga.

fot. kadr z serialu Hazbin Hotel

Zobacz również: Jak tworzono efekty w Oppenheimer? To wideo objaśni wam wszystko!


Źródło: Prime Video, YouTube (@primevideo) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?