harley quinn poison ivy hbo max
harley quinn poison ivy hbo max

Harley Quinn jest bezpieczna! Serial HBO Max otrzyma 4. sezon

Koniec niepewności dotyczących serialu Harley Quinn! Oficjalnie ogłoszono, że Harley, Poison Ivy i reszta złowieszczej paczki powróci z 4. sezonem, ale nastąpi jedna zmiana…

Sezon 4. Harley Quinn będzie kontynuować historię tytułowej bohaterki, ale za kulisami nastąpi pewna zmiana. Patrick Schumacker i Justin Halpern pełnili funkcję showrunnerów, ale z nieznanych powodów odeszli oni od tej produkcji. Zastąpi ich Sarah Peters, która wcześniej napisała scenariusze do kilku odcinków serialu i pełniła rolę producentki. Wszyscy fani Harley Quinn na pewno są zadowoleni… to znaczy prawie wszyscy.

Na polskiej wersji HBO Max nadal nie pojawił się trzeci sezon serialu, który za granicą zbliża się już ku końcowi. Debiut finału został zaplanowany na 15 września. Może to właśnie wtedy ujrzymy polską premierę trzeciego sezonu.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Serial Harley Quinn opowiada perypetie tytułowej antybohaterki, która próbuje ułożyć swoje życie po rozstaniu z Jokerem. Jej drogi krzyżują się z Poison Ivy, a obie dziewczyny pragną założyć swoją własną drużynę superłotrów. Wszystkie odcinki możemy oglądać na HBO Max. W obsadzie serialu o kochance Jokera znaleźli się m.in. Kaley Cuoco (Harley Quinn), Alan Tudyk (Joker, Clayface), Lake Bell (Poison Ivy) i Diedrich Bader (Batman).

Sezon 3. Harley Quinn zadebiutował na HBO Max 28 lipca, ale nie w Polsce. Na ten moment nadal nie wiadomo kiedy sezon ten trafi na polską wersję platformy.

Zobacz również: Black Adam i JSA na nowej grafice promującej nowy film DCEU!


Źródło: Harley Quinn, Twitter, hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Harley Quinn

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?