Hanna – zwiastun oraz plakat trzeciego i zaraz finalnego sezonu!

Platforma Amazon Prime Video opublikowała materiały promujące trzeci i zarazem ostatni sezon serialu Hanna. Globalna premiera nowego rozdziału omawianej opowieści odbędzie się na rzeczonej platformie streamingowej już 24 listopada 2021 roku. Poniżej grafika promująca oraz zwiastun.

Zobacz również: The Legend of Ochi – poznaj obsadę familijnego widowiska studia A24!

Trzeci sezon serialu Hanna kontynuuje opowieść o niezwykłej, młodej kobiecie, granej przez Esmé Creed-Miles. Dziewczyna została stworzona przez złowrogą organizację Utrax, która wyszkoliła ją na doskonałą zabójczynię. Jednakże Hanna buntuje się, a co za tym idzie, podejmuje próbuje zniszczenia rzeczonej firmy od środka. Dzięki temu w końcu uwolni się z jej uścisku. Hanna szczęśliwie nie będzie sama w swoim przedsięwzięciu. W działach wspomoże ja jej były wróg – dawna agentka CIA, Marissa Wiegler (Mireille Enos). Wspólnymi siłami dziewczynom uda się zmusić do współpracy wysokiej rangi agenta Utrax, Johna Carmichaela (Dermot Mulroney). Niestety koledzy bohaterki, młodzi zabójcy Sandy (Áine Rose Daly) i Jules (Gianna Kiehl), a także kolejni wrogowie, w tym były wojskowy oraz agent wywiadu , Gordon Evans (Ray Liotta), zaczynają podejrzewać spisek Hanny. Gdy dziewczyna zbliża się do swojego celu, odkrywa nie tylko plan o globalnym działaniu, ale także prawdziwą moc stojącą za Utraxem.

Fot.: Amazon Prime Video

Scenariusz do serialu Hanna sporządził David Farr. Gwiazdami finalnego sezonu są: Esmé Creed-Miles, Mireille Enos, Dermot Mulroney, Adam Bessa i Ray Liotta.

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Amazon Prime Video

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?