Hanna - nie powstanie więcej sezonów!
Hanna - nie powstanie więcej sezonów!

Hanna – nie powstanie więcej sezonów!

Amazon Prime Video to prężnie rozwijająca się platforma, która zdobywa coraz większą popularność. Jedną z jej rozpoznawalnych produkcji jest serial Hanna. Niestety fani, jeszcze przed premierą 3 sezonu muszą się zmierzyć z przykrą wiadomością dotyczącą serialu.

Hanna niestety zbliża się do końca. Serial dramatyczny Amazona zakończy się wraz z nadchodzącym trzecim sezonem według doniesień Deadline. Produkcja za którą odpowiada David Farra , rozpoczyna swój trzeci sezon 24 listopada.

 


Serial, oparty jest na pełnometrażowym filmie z 2011 roku w reżyserii Joe Wrighta z Saoirse Ronan w roli głównej. Serial śledzi losy Hanny ( w tej roli Esmé Creed-Miles) niezwykłej młodej kobiety, która została stworzona przez złowrogą organizację Utrax i wyszkolona na zabójczynię.

Zobacz również: Awatar: Legenda Aanga – Daniel Dae Kim dołącza do obsady aktorskiej wersji Netflixa!

Ray Liotta dołączy do obsady 3 sezonu jako Gordon Evans – szanowany były wojskowy i agent wywiadu, który posiada niesamowitą władzę. Evans postrzega siebie jako wizjonera o sztywnym kodeksie moralnym, prawdziwego patriotę.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzająca: fot. Amazon

Redaktor współprowadząca działu recenzji seriali

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?