Halo sezon 2 Master Chief zwiastun
Halo sezon 2 Master Chief zwiastun

Halo – zwiastun 2. sezonu. Będą efektowne walki i sporo efektów specjalnych

Halo powraca z drugim sezonem! W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun promujący nowe odcinki produkcji sci-fi serwisu Paramount+, którą w Polsce oglądać można na SkyShowtime.

Halo to amerykański serial science-fiction. Opiera się na popularnej grze na Xbox i przedstawia rozgrywającą się w XXVI wieku historię superżołnierza-Master Chiefa, który próbuje obronić ludzkość przed pozaziemskich imperium wojskowy zwanym Przymierzem. W głównych rolach pojawiają się Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Bokeem Woodbine i Yerin Ha. Showrunnerem i producentem wykonawczym serialu jest David Wiener.

Więcej o filmach i serialach science fiction przeczytasz na Movies Room:

Pierwszy sezon liczył dziewięć odcinków. Zebrał generalnie pozytywne oceny od recenzentów, ale spotkał się z mieszanym odbiorem ze strony widzów. W serwisie Rotten Tomatoes 70% krytyków oceniło serial przychylnie, natomiast ocena użytkowników wynosi przeciętne 52%.

Co wydarzy się w 2. sezonie Halo? Opis fabuły i data premiery

W drugim sezonie Master Chief John-117 prowadzi swoją elitarną drużynę Spartan przeciwko obcemu zagrożeniu, znanemu jako Przymierze. Gdy na opustoszałej planecie dochodzi do niespodziewanego wydarzenia, John jest przekonany, że wojna, którą dotąd toczył, wkrótce się zmieni. Postanawia zaryzykować wszystko, by udowodnić coś, w co nie wierzy nikt inny – że Przymierze przygotowuje się do ataku na największą twierdzę ludzkości. Galaktyka znajduje się na krawędzi zniszczenia, gdy John wyrusza w podróż, by odnaleźć klucz do ocalenia lub ostatecznej zagłady ludzkości – Halo.

Drugi sezon Halo zadebiutuje online 8 lutego 2024 roku. W Polsce dwa premierowe odcinki będą dostępne od 9 lutego w serwisie SkyShowtime. Kolejne epizody dodawane będą w tygodniowych odstępach. Całość będzie składać z 8. odcinków.

Halo – zwiastun 2. sezonu


źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Echelon pisze:

Może jest niedoceniony, po szanowny Paramount Plus ma wywalone na Polaków skoro na YT nie można nawet zobaczyć “Halo The Series | Season 1 Recap | Paramount+” bo Film niedostępny
Przesyłający nie udostępnił tego filmu w Twoim kraju

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?