Halo - serial na podstawie kultowej gry otrzyma drugi sezon!
Halo - serial na podstawie kultowej gry otrzyma drugi sezon!

Halo – serial na podstawie kultowej gry otrzyma drugi sezon!

Jakiś czas temu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź serialu z uniwersum Halo! Został przyjęty bardzo ciepło przez fanów, jak i przez osoby nie mające z serią nic wspólnego. Premiera już w przyszłym miesiącu, a wydawcy wydają się bardzo pewni sukcesu, bo już zostało złożone zamówienie na produkcję drugiego sezonu!

Serial Hale będzie miał swoją premierę już 24 marca 2022 roku. Wiele osób czeka z niecierpliwością, aby zobaczyć jak prezentuję się ten obiecujący projekt. Ostatnie działania Paramount mogą nas chyba trochę w tej kwestii uspokoić, bo sami wydawcy spodziewają się dużego sukcesu. Podzielili się oni ze światem informacją, że już zostało złożone zamówienie na produkcję drugiego sezonu! Na razie nic więcej niestety nie wiadomo, ale informację na pewno nabiorą tempa po wypuszczeniu pierwszego sezonu.

Zobacz również: Halo – pełny zwiastun daje nadzieje na udaną adaptację gry!

Halo to nadchodzący serial science fiction oparta na serii gier wideo, o tym samym tytule. Serial skupi się na wojnie w 26 wieku między Dowództwem Kosmicznym ONZ a Przymierzem Obcych.

W serialu występują Pablo Schreiber, Natascha McElhone, Charlie Murphy, Jen Taylor, Shabana Azmi, Bokeem Woodbine, Kate Kennedy, Natasha Culzac, Yerin Ha i Bentley Kalu.

Reżyserami mają być Otto Bathurst, Jonathan Liebesman, M.J. Bassett, Roel Reiné i Jet Wilkinson. Nie znamy dokładnej daty premiery, która odbędzie się gdzieś 24 marca 2022 roku. Serial będzie dostępny na Paramount+.


Źródła: Paramount+, Twitter/ Ilustracja wprowadzenia: Paramount

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?