Strażnik Teksasu
Strażnik Teksasu

Gwiazda Supernatural nowym Strażnikiem Teksasu!

Mało kto się tego spodziewał, ale kultowy serial sensacyjny z Chuckiem Norrisem w roli głównej doczeka się reboota.

A odznakę Strażnika Teksasu przejmie nie kto inny, jak Jared Padalecki – znany przede wszystkim jako Sam Winchester z Supernatural. Tytułowy bohater ma powrócić w serialu z dwuletniego pobytu jako tajny agent. Spotkamy zatem Cordella Walkera w znacząco wcześniejszym okresie swojego życia. Produkcja ma być serią familijną, więc nie powinniśmy się raczej spodziewać kontrowersji związanych z większą brutalnością – bardziej w już w drugą stronę. Serial powstanie za sprawą stacji CBS.

Zobacz również: Joker – Warner Bros. odnosi się do zarzutów związanych z brutalnością filmu

Opis oryginalnej wersji: Cordell Walker (Chuck Norris) walczy ze wszystkimi formami przestępczości w stanie Teksas. Pomagają mu w tym inni agenci na czele z Jimmym Trivettem (Clarence Gilyard Jr.) oraz pani prokurator Alex Cahill Walker (Sheree J. Wilson). Po dobrze wykonanym zadaniu wszyscy spotykają się w barze emerytowanego strażnika C.D. Parkera (Noble Willingham).

Źródło: tvinsider.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?