Groot z własnym serialem! Strażnicy Galaktyki dostaną świąteczny odcinek!

Fani klimatów związanych ze Strażnikami Galaktyki powinni być usatysfakcjonowani. Powstają bowiem dość niespodziewane produkcje.

Przede wszystkim Groot dostał własny projekt. Ulubieniec publiczności pojawi się w serii złożonej z krótkich scenek ze swoim udziałem. Co więcej, James Gunn przygotowuje nie tylko filmową trzecią odsłonę Strażników Galaktyki. Rozchwytywany reżyser nakręci i napisze scenariusz do specjalnego świątecznego odcinka. Zaplanowany jest on wstępnie na 2022 rok. Gunn będzie zarówno reżyserem, jak i scenarzystą epizodu.

Zobacz również: Fantastyczna Czwórka powstanie dla MCU! Ogłoszono reżysera!

Usatysfakcjonowani mogą być także fani kosmicznych produkcji od Jamesa Gunna. Strażnicy Galaktyki dostaną własny świąteczny odcinek, natomiast szykuje się nawet seria historyjek z Grootem – z wiadomym tytułem.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?