Gremlins: Secrets of the Mogwai - HBO Max przedstawia obsadę!
Gremlins: Secrets of the Mogwai - HBO Max przedstawia obsadę!

Gremlins: Secrets of the Mogwai – HBO Max przedstawia obsadę!

Gremliny stały się klasykiem po wydaniu w 1984 roku, i zainspirował sequel który został wydany kilka lat później. Choć fani wciąż mają nadzieję na Gremliny 3, HBO Max pracuje nad kolejnym projektem związanym z Mogwai. HBO Max ogłosiło kolejnych członków obsady, którzy będę podkładać głos w Gremlins: Secrets of the Mogwai.

Gremlins: Secrets of the Mogwai będzie to serial animowany rozgrywający się na lata przed pierwszym filmem. Będzie on skupiał się na dziesięcioletnim Samie Wingu – starszym sklepikarzu, którego poznaliśmy w Gremlinach. Sam przystosowuje się do pełnienia roli opiekuna dla Mogwai, którego wszyscy znają i kochają jako Gizmo. Istotne jest, że serial będzie zagłębiał się w chińską mitologię. Fani będę mgli znaleźć również wiele nawiązań do klasycznego filmu.

Kiedy premiera serialu animowanego nie jeszcze dokładnie ogłoszona, tak wiemy kto będzie podkładał głos w najnowszej produkcji HBO Max. Ming-Na Wen będzie podkładać głos matki Sama – Fong Wing, lekarki która jest zaradna, zabawna i zaciekle chroni swoją rodzinę. Tymczasem gwiazda Jurassic World – BD Wong będzie głosem ojca Sama – Hon Wing, który nigdy nie wierzył w opowieści teścia o magii i przyrodzie. Dziadek Sama, ktoś, kto zna prawdziwą moc i tajemnice Mogwai zostanie zagrany przez Jamesa Hinga. Istotne jest, że Sam zostanie ożywiony przez Izaaka Wanga.

Zobacz również: Gremliny – przygotujcie się na animowany prequel serii!

Matthew Rhys wcieli się w rolę czarnego charakteru – żądnego władzy angielskiego przemysłowca i o poszukiwacza skarbów o imieiu Riley Green. Włada on czarną magią i ściga Gizmo. Godny uwagi jest fakt, że głos znajomego małego stworka będzie podkładać A.J. LoCascio.

Do tej pory nie ujawniono wiele więcej na temat Gremlins: Secrets of the Mogwai poza kilkoma cocnept artami. Może się wydawać, że jeśli HBO Max zamierza wydać serial w tym roku, zwiastun może pojawić się stosunkowo szybko. Po dopracowaniu obsady miejmy nadzieje że materiały filmowe zaczną się szybko pojawiać.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Gremliny

Redaktor współprowadząca działu recenzji seriali

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?