Dobry Omen serial
Dobry Omen serial

Good Omens – zobacz pierwszy materiał promujący ekranizację powieści Neila Gaimana I SDCC 2018

Prosto z San Diego, gdzie odbywa się obecnie Comic Con, Amazon zaprezentował pierwszy materiał promujący sześcioodcinkowy miniserial pt. Good Omens, czyli ekranizacji powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta.

Na panelu poświęconym serialowi potwierdzono również, że tegoroczna zdobywczyni Oscara, Frances McDormand użyczy swojego głosu i usłyszymy ją w produkcji jako “głos Boga”. Wideo znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Glass – pierwszy zwiastun kontynuacji Niezniszczalnego i Split! | SDCC 2018

Oficjalny opis książki: Zgodnie z Przenikliwym i Trafnym Proroctwem Agnes Nutter jedynej całkowicie wiarygodnej wróżki świat skończy się w sobotę. Dokładnie mówiąc: w najbliższą sobotę. Jeszcze dokładniej: zaraz po kolacji. A wieczorem zerwą się armie Nieba i Piekła. Zapłoną morza ognia. Księżyc okryje się krwawym całunem. I to jest główny kłopot Crowleya (byłego węża, dziś agenta Piekła) i jego przeciwnika, a zarazem starego przyjaciela Azirafala (autentycznego Anioła). Bo ni chcą być tu na dole (lub na górze, z punktu widzenia Crowleya). Nie mają więc wyboru – muszą zatrzymać Czterech Motocyklistów Apokalipsy. Ponad wszystko (zdaniem Azirafala) najważniejsze jest, by zabić Antychrysta. Kłopot w tym, że ma on dopiero 11 lat, kocha swego piekielnego ogara i jest miłym chłopcem, z którego rodzice mogą być dumni.

Obsada: Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Adria Arjona, Nina Sosanya, Ned Dennehy, Ariyon Bakare, Mark Gatiss, Derek Jacobi, Nick Offerman, Miranda Richardson.

Reżyserem produkcji jest Douglas Mackinnon (Dirk Gently, Knightfall). Premiera zaplanowana jest na 2019 rok.

Plakat Dobry Omen

Fot. Amazon

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Amazon

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?