Drugi sezon serialu Dobry omen
Drugi sezon serialu Dobry omen

Good Omens – zdjęcia do drugiego sezonu zostały zakończone!

Good Omens od Amazon Prime Video zaskarbiło sobie całą masę fanów. Ekranizacja książki Neila Gaimana okazała się nie małym hitem i jej kontynuacja była tylko kwestią czasu. A ta już coraz bliżej, bo właśnie zostały zakończone zdjęcia do drugiego sezonu!

Na powrót Good Omens czeka wiele osób. Historia o Aniele i Demonie, którzy próbują powstrzymać koniec świata porwała masę widzów i dla tych właśnie widzów pojawiła się świetna wiadomość! Zdjęcia do drugiego sezonu Good Omens zostały oficjalnie zakończone!

Zobacz również: Umma – otrzymaliśmy zwiastun nowego filmu ze stajni Sony!

Oficjalny opis książki: Zgodnie z Przenikliwym i Trafnym Proroctwem Agnes Nutter jedynej całkowicie wiarygodnej wróżki świat skończy się w sobotę. Dokładnie mówiąc: w najbliższą sobotę. Jeszcze dokładniej: zaraz po kolacji. A wieczorem zerwą się armie Nieba i Piekła. Zapłoną morza ognia. Księżyc okryje się krwawym całunem. I to jest główny kłopot Crowleya (byłego węża, dziś agenta Piekła) i jego przeciwnika, a zarazem starego przyjaciela Azirafala (autentycznego Anioła). Bo ni chcą być tu na dole (lub na górze, z punktu widzenia Crowleya). Nie mają więc wyboru – muszą zatrzymać Czterech Motocyklistów Apokalipsy. Ponad wszystko (zdaniem Azirafala) najważniejsze jest, by zabić Antychrysta. Kłopot w tym, że ma on dopiero 11 lat, kocha swego piekielnego ogara i jest miłym chłopcem, z którego rodzice mogą być dumni.

Obsada: Michael Sheen, David Tennant, Jon Hamm, Jack Whitehall, Michael McKean, Adria Arjona, Nina Sosanya, Ned Dennehy, Ariyon Bakare, Mark Gatiss, Derek Jacobi, Nick Offerman, Miranda Richardson.


Źródła: Twitter, Douglas Mackinnon/ Ilustracja wprowadzenia:

Od wielu lat zapalony gracz, fan anime, pasjonat kina i literatury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?