Ghost In The Shell
Ghost In The Shell

Ghost In The Shell: SAC_2045 – anime na Netflix obejrzymy już wiosną 2020 roku!

Netflix postanowił jednocześnie ogłosić dziś szczegóły na temat kilku nadchodzących oryginalnych serii anime, które zobaczymy na platformie w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Jednym z większych wydarzeń była informacja o dacie premiery oraz krótki teaser nadchodzącej kontynuacji Ghost In The Shell.

O niedawno ogłoszonej serii pod tytułem Ghost In The Shell: SAC_2045 nie wiemy za dużo. Wiadomo, że akcja zostanie umieszczona w 2045 roku, czyli dość długo od ostatnich wydarzeń ze Stand Alone Complex – Solid State Society, którego akcja działa się w 2034 roku. W tym okresie globalny kapitalizm został zaniedbany, a Sekcja 9 ma wykonywać tajne misje. No i tyle, po więcej musimy jeszcze zaczekać.

Zapowiedziano dwa sezony, gdzie każdy ma mieć po 12 odcinków, a pierwsze z nich mamy zobaczyć już wiosną 2020 roku. Produkcją zajmują się studia Production I.G. oraz SOLA Digital Arts. Reżyseria pozostaje w rękach osoby odpowiedzialnej za poprzednie serie franczyzy, mowa oczywiście o Kenjim Kamiyamie. Druga osoba to doświadczony w komputerowym CGI Shinji Aramaki.

Co sądzicie o grafice z teasera?

Źródło: Youtube: Netflix | Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor prowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.
|
[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?