Geralt wiedźmin
Geralt wiedźmin

Geralt walczy z gryfem! Niesamowity filmik inspirowany Samurajem Jackiem

Kultowy Wiedźmin nie po raz pierwszy staje się bohaterem fanowskiego filmiku.  Tym razem Geralt staje się… samurajem.

Na poniższym filmiku widzimy pojedynek Geralta z gryfem. Wyjątkowy filmik to nawiązanie do popularnej animacji Samuraj Jack, która powstawała w latach 2001 – 2017. Jej charakterystyczne elementy widoczne są w świecie Wiedźmina na animacji. Widoczne jest także jak Wiedźmin przygotowuje się do niebezpiecznego starcia.

Zobacz również: Tomasz Bagiński zdradza, kto nie ma szans na rolę Geralta

Fani czekają także na serial Wiedźmin, który ma stworzyć jedna z najpopularniejszych platform internetowych. Netflix ujawnił krótki opis produkcji, którzy brzmi następująco: „Wiedźmin Geralt, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.”

Pierwszy sezon Wiedźmina liczyć ma 8 odcinków. Oficjalna data rozpoczęcia zdjęć nie jest znana, lecz wiadomo, że odbywać będą się w Europie Wschodniej.  Premiera serialu nastąpi najprawdopodobniej w 2020 roku.

Źródło: cdaction.pl/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szymek pisze:

ej no panowie szanujmy sie… gdzie tu muzyka słowiańska? Czyżby nie mieli pojecia na jakich klimatach wiedzmin miał sie opierac? 😉

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?