Flintstonowie
Flintstonowie

Flintstonowie doczekają się kolejnej części serialu! Sequel wyłącznie dla dorosłych?

Dostaliśmy wiadomość o planowanej kolejnej części dobrze znanego serialu Flintstonowie! O czym będzie opowiadać?

Według doniesień Deadline, zamówiono prezentację pilotażowego odcinka w telewizji FOX. Szanse na zamówienie realizacji sezonu są ponoć duże. Historia ta będzie się rozgrywać się lata po wydarzeniach z oryginalnej kreskówki. Po raz pierwszy prace nad projektem ruszyły w 2021 roku i wówczas media informowały o planach.

Zapowiadany serial ma być komedią dla dorosłych widzów. Historia rozgrywa się w Skalisku aż 20 lat po wydarzeniach z dobrze znanego nam oryginału. Fred planuje emeryturę, a jego córka, Pebbles szykuje się do rozpoczęcia swojej kariery. Kończy się epoka kamienia i powoli wchodzi epoka brązu, ale mieszkańcy Skaliska zobaczą, że ewolucja to niełatwa rzecz.

Flintstonowie

Kadr z serialu Flintstonowie

Zobacz również: Zjawiskowa Elizabeth Olsen na plakacie serialu Miłość i śmierć

 

Elizabeth Banks będzie głosem Pebbles. W obsadzie dubbingu są także Stephen Root (Fred), Amy Sedaris (Wilma), Nicole Byer (Betty), Joe Lo Truglio (Barney) i Manny Jacinto (Bamm-Bamm).

Za produkcję odpowiada Warner Bros. Animation i Fox Entertainment. Lindsay Kerns napisze scenariusz z Lou Zimmetem. Tytuł roboczy to Bedrock, czyli oryginalna nazwa miasta, w którym mieszkają Flintstonowie.

Aktualnie nie wiadomo, kiedy może zapaść decyzji o realizacji sezonu. Po wspomnianej prezentacji, można założyć, że będzie to w maj 2023 roku podczas upfrontów, czyli czas, gdy telewizje podejmują decyzję o zamówieniach seriali na jesień.


Źródło: Deadline / ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Flinstonowie

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?