flash
flash

Flash szykuje się do mocnego zamknięcia! W finałowym sezonie pojawi się Green Arrow

Flash jest zdecydowanie najbardziej długowieczną produkcją superbohaterską stacji CW, ale i jego czas na antenie dobiega końca. Niemniej jednak twórcy przygotowują mocne zamknięcie.

I nie ma się co dziwić, w końcu Arrowverse pakuje manatki i po naprawdę długim czasie (i pełnym bardzo nierównych produkcji, trzeba przyznać) zostanie oficjalnie zamknięte właśnie tą produkcją. Zapowiedziano już powroty Keiynana Lonsdale’a jako Kid Flash czy rzecz jasna Davida Ramseya powracającego do ulubieńca publiczności, czyli Johna Diggle’a. Teraz dowiedzieliśmy się, że w obsadzie pojawi się również Stephen Amell. Showrunnerzy uznali za stosowne przypomnieć w pewien sposób o postaci Green Arrowa, jako że ma on kluczowe znaczenie w dziedzictwie Barry’ego Allena.

Flash

Zobacz również: Wednesday pozostaje na Netfliksie! Wyjaśnienie wczorajszego nieporozumienia

Flash – o czym 9. sezon?

Po pokonaniu Reverse Flasha raz na zawsze, 13-odcinkowy sezon 9 rozpoczyna się tydzień po epickiej bitwie z przeciwnikiem, a Barry Allen (Grant Gustin) i Iris West-Allen (Candice Patton) ponownie łączą się i zbliżają się do siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jednak, gdy na horyzoncie pojawia się nowy, śmiercionośny przeciwnik, który rzuca wyzwanie heroicznemu dziedzictwu Barry’ego Allena, Szkarłatny Sprinter i jego zespół muszą stawić czoła zagrożeniu. W skład drużyny wchodzą: Caitlin Snow (Danielle Panabaker), Cecile Horton (Danielle Nicolet), Allegra Garcia (Kayla Compton), genialny tech-nerd Chester P. Runk (Brandon McKnight) i zreformowany złodziej Mark Blaine (Jon Cor).


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?