Falcon i Zimowy Żołnierz
Falcon i Zimowy Żołnierz

Falcon i Zimowy Żołnierz – czego możemy oczekiwać w potencjalnym 2 sezonie serialu? SPOILERY

Falcon i Zimowy Żołnierz zakończył się piątkowym, finałowym odcinkiem. Jak wiemy są olbrzymie szanse na 2 sezon serialu, którego fabuła zapowiada się naprawdę dobrze!

W 2 sezonie Falcona i Zimowego Żołnierze zapewne głównym wątkiem fabularnym będzie Sharon Carter, która, jak wiemy jest Power Brokerem. W dodatku została ona ułaskawiona i przywrócona do pracy, co daje jej milion możliwości na zniszczenie świata od środka. Ciekawe tylko z kim rozmawiała przez telefon w scenie po napisach?

Jest też szansa, że zobaczymy w nim przemianę Bucky’ego w Białego Wilka, na co czeka mnóstwo fanów MCU. Być może wtedy Marvel zdecyduje się nazwać 2 sezon trochę inaczej, a dokładniej Kapitan Ameryka i Biały Wilk, co też było by dobrym ruchem z ich strony. Oczywiste jest, że wątek przyjaźni Sama i Bucky’ego będzie dalej rozwijany.

Nie można zapomnieć o Johnie Walkerze, który oficjalnie stał się US Agentem co daje mnóstwo możliwości odnośnie listy wrogów w 2 sezonie serialu. Ekipa Thunderbolts to jedna z najczęściej komentowanych grup w tym temacie. Mamy Zemo, mamy Power Brokera, więc MCU może dodać do obsady kilka ciekawych wrogów.

Po sieci krążą także dość poważne plotki o 4 części przygód Kapitana Ameryki, gdzie właśnie Sam miałby odegrać tam główną rolę. Tylko czy nie skomplikuje to potencjalnych planów na 2 sezon? Czekamy na oficjalne wieści!

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / YouTube: Kocham Kino  / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?