Falcon i Zimowy Żołnierz - Anthony Mackie
Falcon i Zimowy Żołnierz - Anthony Mackie

Falcon i Zimowy Żołnierz – Anthony Mackie wypowiada się na temat kontynuacji!

Anthony Mackie wypowiedział się na temat możliwej kontynuacji serialu czy to w formie filmu Kapitan Ameryka 4 lub 2 sezonie serialu!

Entertainment Weekly jako pierwszy zapytał Anthony’ego o plany dotyczące kolejnego filmu o Kapitanie Ameryce napisanego przez Malcolma Spellmana. 

Dowiedziałem się wczoraj w sklepie spożywczym. facet z kasy imieniem Dwayne, mówi: ‘Yo, stary. Czy to jest prawdziwe ?!’ Mówię: „Nic nie słyszałem”. To jest to, co uwielbiam w pracy dla Marvela. Wzywają cię, mówią: „Przyjedź do LA Chcemy ci powiedzieć, co się dzieje”. Dlatego nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co się stanie, ale nic nie słyszałem.

Mackie wypowiedział się także o swoich współpracownikach na planie:

To zawsze wielka przyjemność pracować z Sebastianem, Kari i naszym dyrektorem, to było niesamowite.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – co nowego wiemy na temat serialu? Analiza trailera!

Premiera zaplanowana została na 19 marca 2021 roku w serwisie Disney+. Serial z 4. fazy MCU liczyć będzie 6 odcinków. Budżet wyniósł 150 milionów dolarów. Anthony Mackie wciela się w Sama Wilsona znanego jako Falcon, a Sebastian Stan jako Bucky Barnes aka The Winter Soldier. Para, która spotkała się w ostatnich chwilach Avengers: Endgame, łączy siły w globalnej przygodzie, która wystawia na próbę ich umiejętności – i cierpliwość. Wyreżyserowany przez Kari Skogland z Malcolmem Spellmanem jako głównym scenarzystą, serial z udziałem Daniela Brühla jako Zemo, Emily VanCamp jako Sharon Carter i Wyatta Russella jako Johna Walkera.


Źródło: Twitter / YouTube: Kocham Kino  / Ilustracja wprowadzenia: Marvel, Disney

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?