emmy rossum
emmy rossum

Emmy Rossum o graniu matki Toma Hollanda w The Crowded Room mimo niewielkiej różnicy wieku

Już 9 czerwca na platformie Apple TV+ zadebiutuje serial z Tomem Hollandem w roli głównej pt. The Crowded Room. Emmy Rossum, która wciela się w matkę głównego bohatera, wypowiedziała się na temat niewielkiej różnicy wieku między nią a Hollandem.

O tym, że Emmy Rossum zagra serialową matkę Toma Hollanda wiemy już od dawna. Niemniej jednak obsadzenie aktorki w tej roli budziło pewne wątpliwości, bowiem różnica wieku między aktorami wynosi zaledwie 10 lat. Okazuje się jednak, że aktorce to w żaden sposób nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie, dostrzega w tym pewien sens.

To ma sens, kiedy czytam scenariusz. Candy jest bardzo młodą mamą, to jeszcze dziecko, kiedy zachodzi w ciążę w wieku 16 lat. Widzisz, jak starzeję się od 25 do 35 lat, czyli tak naprawdę jestem młodsza niż teraz.

fot. kadr z serialu The Crowded Room

Zobacz również: The Crowded Room w zwiastunie prezentuje nowe oblicze Toma Hollanda

The Crowded Room będzie śledzić losy Danny’ego Sullivana (Tom Holland), mężczyzny aresztowanego po jego udziale w strzelaninie w Nowym Jorku w 1979 roku. Wciągający thriller, opowiedziany poprzez serię wywiadów z ciekawską śledczą Ryą Goodwinem (Amanda Seyfried). Podczas tych rozmów poznajemy historię życia Danny’ego, ujawniając przy tym elementy tajemniczej przeszłości, która go ukształtowała. Do tego dochodzą zwroty akcji, które doprowadzą go do objawienia zmieniającego jego życie. Poza wspomnianymi aktorami w serialu wystąpią również: Sasha Lane (American Honey), Will Chase (Ostre przedmioty) i Lior Raz (Ostateczna operacja). Na dalszym planie wystąpią zaś Jason Isaacs (Patriota), Christopher Abbott (Pierwszy człowiek), Thomas Sadoski (John Wick) oraz Zachary Golinger (Ciche miejsce 2).


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?