Tego nie wiesz o... The Last Of Us! Poznaj 5 zaskakujących faktów!
Tego nie wiesz o... The Last Of Us! Poznaj 5 zaskakujących faktów!

Drugi sezon The Last of Us i Rodu Smoka, Pingwin oraz prequel To. Zobacz nową zapowiedź od Max!

Max (dawniej HBO) zaprezentowało nową zapowiedź swoich filmowych i serialowych produkcji. W tym fragment 2. sezonu Rodu Smoka, zapowiedź The Last of Us 2 czy prequelu To.

Warner od jakiegoś czasu prezentuje pod koniec roku zapowiedzi na nadchodzące lata w formie krótkich filmów. W tym roku otrzymaliśmy potwierdzone nowe produkcje, a także kontynuacje – w tym drugi sezon Rodu Smoka i The Last of Us.

Nowe produkcje i stare powroty

Podczas nowego filmiku od Max (czyli u nas jeszcze HBO Max) mogliśmy zobaczyć, że przez najbliższe dwa lata czeka nas spora dawka seriali. Nowa zapowiedź przedstawiła nam delikatny wgląd na nowe seriale takie jak Pingwin czy Welcome To Derry, który jest prequelem adaptacji kultowego To Stephena Kinga. Podano także informacje o nadchodzących kontynuacjach kultowych seriali. Wiemy, że The Last of Us 2 trafi do nas w 2025 roku, podobnie jak kolejne sezony Euforii czy Białego Lotosu. Całość możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Wiemy kiedy Barbie trafi na HBO Max! Film zobaczymy jeszcze przed świętami!

Europejska oferta Max będzie obejmować także treści sportowe transmitowane na żywo na kanale Eurosport, w tym relacje z tenisowych turniejów Wielko Szlemowych, kolarskiego Tour de France i Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Pojawią się tam również treści z Discovery+ (w tym prawdopodobnie TVN) oraz oczywiście z HBO.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?