Gannibal
Gannibal

Disney ukazał teaser 2. sezonu japońskiego thrillera Gannibal!

Gannibal to bardzo popularny japoński serial, który powstał na podstawie mangi Masaakiego Nanomiyi. Jest on dostępny na Disney+. Wiadomo, że będzie kolejna odsłona.

Gannibal powróci, a wraz z nim nowe, intrygujące poszlaki i tajemnice. Chętnie oglądany w Japonii thriller podąża za funkcjonariuszem policji, który staje przed trudnym zadaniem rozwiązania spraw mieszkańców dziwnej wioski. Disney ujawnił, że na pewno powstanie kontynuacja, podkreślając, że będzie ona jeszcze bardziej ekscytującym widowiskiem.

Na ekranie zobaczymy znajome twarze. Wystąpią: Yûya Yagira jako policjant Daigo Agawa, Shô Kasamatsu jako Keisuke Goto oraz Riho Yoshioka jako Yuki Agawa. Za reżyserię odpowiedzialny będzie Shinzô Katayama, a każdy odcinek zostanie napisany przez Takamasę Oe. Producentem został Teruhisa Yamamoto.

Zobaczcie teaser poniżej.

Gannibal

Gannibal

Zobacz również: Pierwszy zwiastun nowej ojcowskiej komedii od Netflixa pt. Old Dads!

Gannibal – o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się w fikcyjnej japońskiej wiosce, gdzie niedawno przeniesiony policjant Daigo przybył do swojej nowej pracy i nowego domu. Mężczyzna zmaga się z poczuciem winy z racji wydarzenia, które spowodowało traumę u jego córki. Nagła seria niepokojących wydarzeń szybko koncentruje uwagę Daigo, który uświadamia sobie, że coś jest nie tak z mieszkańcami wioski i tajemniczą rodziną Goto. Zostaje wrzucony w nieprzyjazne środowisko z napięciem za każdym rogiem.

2. sezon serialu Disney zapowiada następująco:

Widzowie odkryją więcej przerażających tajemnic wioski i przekonają się, czy Daigo ma to, czego potrzeba, aby uciec przed niemożliwym i postawić nikczemną rodzinę Goto przed wymiarem sprawiedliwości.

Na ten moment niestety nie jest znamy daty premiery 2. sezonu.

 


Źródło: Disney+ / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?