Joivan Wade zagra Cyborga
Joivan Wade zagra Cyborga

DC da nam kolejnego Cyborga

Angielski aktor  Joivan Wade (Pierwsza noc oczyszczenia) dołączył do obsady serialu na podstawie komiksu DC- Doom Patrol. Wcieli się on w postać Victora Stone’a/Cyborga.

Nowy serial  opowie o grupie autsajderów, których zjednoczy postać Cyborga i wskaże im ich drogę, jaką jest walka ze złem. Liderem jest dr Niles Caulder, a członkami będą Crazy Jane, Robotman, Negative Man i Elasti-Woman.

Joivan Wade zagra Cyborga

Fot. Materiały prasowe  

Cyborg to postać, która ostatnimi czasy często pojawia się na dużym ekranie. Widzieliśmy go w Lidze Sprawiedliwości (gdzie zagrał go Ray Fisher) oraz w animacji  Młodzi Tytani Akcja !: Film. Jego wersja z  Doom Patrol opisywana jest w następujący sposób:

Czarujący i charyzmatyczny Vic może być połączony z każdym komputerem na świecie, ale ma problem z nawiązaniem ludzkich relacji. Zdesperowany, by uzyskać akceptację ze strony świata zewnętrznego, Vic postanawia wykorzystać przekleństwo swojego cybernetycznego ciała do przemiany w bohatera na miarę cyfrowych czasów.

Zobacz również: Oscary – nowa kategoria i inne zmiany nadchodzą!

W obsadzie serialu są już  Diane Guerrero (Crazy Jane) i  April Bowbly (Elasti-Woman), pozostałe role wciąż czekają na swoje obsadzenie. Scenarzystą serialu jest Jeremy Carver. Projekt powstaje dla platformy DC Universe.

Żródło: Comic Book Movie/Ilustracja wprowadzenia: Hollywood Reporter

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?