sope dirisu constantine serial hbo
sope dirisu constantine serial hbo

Constantine – HBO Max planuje nowy serial. Wybrano aktora!

John Constantine znowu wróci, by walczyć z demonami. Warner Bros., HBO Max i DC planują nowy serial o przygodach komiksowego egzorcysty. W głównej roli pojawić ma się Ṣọpẹ Dìrísù.

Ṣọpẹ Dìrísù, według informacji rzetelnego serwisu scooperskiego theilluminerdi.com, to nowy John Constantine.  Brytyjczyk jest faworytem studia Warner Bros. do pojawienia się w głównej roli w serialu. Aktor na swoim koncie ma występy w takich produkcjach jak: Łowca i Królowa Lodu, Czarne Lustro, Czyj to dom?, Gangi Londynu czy Nowa Ziemia.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznaj seriale superhero!

Nowy serial ma być produkcją skupioną na konwencji horroru i rozgrywał się będzie we współczesnym Londynie. Warto dodać, że fabuła koncentrować będzie się na historii młodego Johna Constantine’a. Scenarzystą produkcji będzie Guy Bolton, a wśród producentów znajdzie się J.J. Abrams i jego firma Bad Robots.

constantine komiks blond

fot. DC Comics

Kim jest John Constantine?

John Constantine to postać antybohatera z amerykańskich komiksów Hellblazer od DC Comics. Jest to blondwłosy, angielski egzorcysta i mag w brązowym prochowcu, który zwalcza paranormalne zjawiska. Do tej pory w postać Constantine’a wcielało się dwóch aktorów. Keanu Reevesa oglądać można było w filmie kinowym z 2005 roku, a Matt Ryan odgrywał bohatera w serialu stacji NBC emitowanym w latach 2014-2015.

Data premiery nowego serialu Constantine nie została jeszcze ogłoszona. Od lat w  planach jest również sequel filmu z 2005 roku.

Zobacz również: ANKIETA: Wojna seriali: Lucyfer vs. Constantine


Źródło: theilluminerdi.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż, materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ja pisze:

Lewactwo poziom max. CYK poprawność polityczna i lewo-homo-zidiocenie z białego blondyna mamy czarnoskórego gościa. Ale oczywiście nie ma nic złego w rujnowaniu kolejnych legend. I już słychać pękające tyłki i jęki trans gender homo niewiadomo julek jeśli np. ktoś zamieniłby czarnoskórą postać na białego. totalnie już odwaliło ludziom!

Aj Waj! pisze:

Jak na razie to tyłki pękają zakompleksionym prawakom, których jedynym osiągnięciem jest bycie białym, heteroseksualnym katolikiem. W zmianie nic lewackiego nie ma, wręcz przeciwnie, to chłodna, przemyślana, koniunkturalną kalkulacja przemysłu rozrywkowego.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?