Kobra Kai
Kobra Kai

Cobra Kai – zwiastun drugiego sezonu kontynuacji Karate Kid!

YouTube opublikował właśnie pełnoprawny zwiastun drugiego sezonu docenionego przez widzów serialu Cobra Kai. Produkcja to oczywiście kontynuacja przygód znanego z trzech pierwotnych części serii Karate Kid chłopaka o imieniu Daniel LaRusso. Akcja została osadzona jednak lata po wydarzeniach z kultowej sagi dla młodzieży. Niemniej tarcia na linii Daniel LaRusso – Johnny Lawrence jeszcze bardziej nabrały na sile. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Co robimy w ukryciu – przezabawne spoty komediowej serii traktującej o wampirach!

W Cobra Kai, Ralph Macchio i William Zabka ponownie wcielają się w swoich ikonicznych bohaterów znanych niemal na całym świecie. Adwersarze po 30 latach od pamiętnego turnieju karate, mającego w 1984 roku, wracają do swoich dojo. Podupadły na duchu i zwyczajnie zmarnowany Johnny Lawrence (Zabka) szuka odkupienia, czy też  możliwości ponownego zaistnienia po zamknięciu niesławnej szkoły sztuk walki znanej pod nazwą Cobra Kai. Tymczasem jego rywal – Daniel LaRusso (Macchio), zmaga się ze znalezieniem odpowiedniego balansu w swoim życiu, bez wieloletniego mentora oraz przyjaciela, Pana Miyagiego.

W obsadzie, oprócz rzeczonej powyżej dwójki, znajdują się również: Xolo Mariduena – Miguel Diaz, Tanner Buchanan – Robby Keene, Mary Mouser – Samantha LaRusso i Courtney Henggeler – Amanda LaRusso.

Scenarzystami oraz producentami wykonawczymi serii Cobra Kai są: Josh Heald, Jon Hurwitz i Hayden Schlossberg. Drugi sezon serialu omawianego widowiska zadebiutuje na YouTube Premium już 24 kwietnia 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – YouTube.com

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?