Clickbait
Clickbait

Clickbait – nowy serial Netflixa otrzymał zwiastun

Clickbait to nowy miniserial Netflixa, który będzie opowiadać o tajemniczym filmie w Internecie, na którym pojawia się kochający ojciec. Trzyma on kartkę z dziwnym przekazem. Zwiastun nowego serialu daje nam powiew tajemnicy oraz grozy. Premiera jeszcze w sierpniu.

Clickbait to nowy serial Netflixa, który opowiada o Nicku Brewerze. Jest on kochającym ojcem i mężem, lecz pewnego dnia w Internecie pojawia się film, na którym trzyma kartkę z napisem “Znęcam się nad kobietami. Umrę, gdy zdobędę 5 milionów odsłon”. Jego żona oraz siostra mają zamiar go uratować. Czy im się uda? Premiera już 25 sierpnia!

Zobacz również: Bohemian Rhapsody – czy są szanse na sequel? Brian May twierdzi, że tak

Nick Brewer (Adrian Grenier) jest kochającym ojcem, mężem i bratem, który pewnego dnia znika w tajemniczych okolicznościach. W internecie pojawia się nagranie, na którym dotkliwie pobity Nick trzyma kartkę z napisem „Znęcam się nad kobietami. Umrę, gdy zdobędę 5 milionów odsłon”. Czy jest to groźba, czy wyznanie winy? A może i jedno, i drugie? Ścigając się z czasem, aby go uratować, jego siostra (Zoe Kazan) i żona (Betty Gabriel) zaczynają odkrywać oblicze Nicka, którego istnienia nawet nie podejrzewały. „Clickbait” to ośmioodcinkowy miniserial, którego fabuła przedstawiona jest z różnych punktów widzenia. Ten wciągający thriller przygląda się temu, jaką rolę w podsycaniu naszych najbardziej niebezpiecznych i nieujarzmionych impulsów odgrywają media społecznościowe, odsłaniając przy tym coraz szerszą przepaść dzielącą nasze wirtualne i rzeczywiste życia.


Źródło: YouTube.com/ilustracja wprowadzenia: CLICKBAIT (L to R) ADRIAN GRENIER as NICK BREWER in episode 106 of CLICKBAIT Cr. COURTESY OF NETFLIX © 2021

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?