Clarice – nowy zwiastun serialu traktującego o agentce Starling

W trakcie Super Bowl pojawił się także nowy trailer serialowego sequela Milczenia owiec, traktujący o starej znajomej Hannibala Lectera.

Clarice rozgrywa się w rok po wydarzeniach znanych z Oscarowego Milczenia owiec. W serialu poznamy nieznaną i nieopisaną nigdzie indziej historię agentki FBI Clarice Starling. W odcinkach będziemy mogli obserwować jak doświadczona już bohaterka wraca do pracy i poluje na kolejnych niebezpiecznych morderców i przestępców seksualnych oraz lawirować wokół politycznych rozgrywek w stolicy. Warto dodać, że nie będzie to tzw. serial proceduralny, a producenci serialu nie zdobyli praw autorskich do postaci Hannibala Lectera i nie mogą wspominać o tej postaci w fabule.

Zobacz również: Falcon i Zimowy Żołnierz – nowy trailer i plakat promujący serial!

W roli głównej zobaczymy Rebeccę Breeds (Originals), która będzie kolejną aktorką po Jodie Foster i Julianne Moore wcielającą się w postać słynnej detektyw. Na małym ekranie partnerować jej będą Marnee Carpenter, Devyn Tyler, Michael Cudlitz, Lucca de Oliveira, Kal Penn czy Nick Sandow. Twórcami produkcji są Alex Kurtzman oraz Jenny Lumet.

Clarice zadebiutuje 11 lutego 2021 roku i emitowany będzie w amerykańskiej telewizji CBS. Pierwszy sezon liczyć będzie 10. odcinków.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?