cień i kość recenzja netflix
cień i kość recenzja netflix

Cień i kość – ogłoszono, kto dołączył do obsady w 2. sezonie serialu!

Na ujawnienie nowych członków obsady serialu Cień i kość fani czekali wiele miesięcy. Do tej pory powstało wiele fanowskich castingów, jednak to właśnie dziś oficjalnie ogłoszono, kogo zobaczymy w 2. sezonie serialu!

Poniższy tweet przedstawia, kto dołączył do obsady serialu Cień i kość. W 2. sezonie serialu pojawią się: Lewis Tan (Tolya Yul-Bataar), Anna Leong Brophy, (Tamar Kir-Bataar), Patrick Gibson (Nikolai Lanstov), a także Jack Wolfe, (Wylan Hendriks).

Reakcje fanów na portalach społecznościowych niewątpliwie są przepełnione emocjami, czego dowodem jest poniższy, jak również wiele innych wpisów na Twitterze.

Zobacz również: Doktor Strange w multiwersum obłędu – Tom Cruise jako Iron-Man? Czy to będzie najbardziej szalony film w MCU?

Serial Cień i kość, na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie. Główną bohaterką jest sierota, Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc, dzięki której może wyzwolić kraj. Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy Cienia wisi nad krajem, a Alina musi odciąć się od wszystkiego, co znała do tej pory, aby odbyć szkolenie wojskowe jako żołnierka elitarnej armii władających magią Griszów. Opanowanie nowych zdolności przychodzi jej z trudem i stopniowo zdaje sobie sprawę, że sojusznicy i wrogowie są dwiema stronami tej samej monety i nic nie jest tym, na co wygląda w tym niezwykłym świecie. Toczy się konflikt między niebezpiecznymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także szajka charyzmatycznych przestępców. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż tylko magii.

Nad całością jako scenarzysta, showrunner oraz producent wykonawczy czuwa Eric Heisserer (ArrivalBird Box). Nad językową częścią produkcji – protagoniści pochodzą z różnych części tego świata – pracuje David Peterson, który wcześniej opracował dialekt Dothraków z Gry o Tron. Poza tym nad produkcją czuwa również sama Bardugo.


Źródło: Netflix, Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?