Chyłka - Inwigilacja w lutym w Playerze!
Chyłka - Inwigilacja w lutym w Playerze!

Chyłka – Inwigilacja w lutym w Playerze!

Ogłoszono w końcu datę premiery czwartego sezonu serialu Chyłka. Produkcja, która powstała na podstawie książek Remigiusza Mroza, od pierwszego sezonu gromadzi mnóstwo widzów przed ekranami.

Chyłka to polski serial kryminalno-obyczajowy, który zadebiutował w 2018 roku. Trzy sezony serialu: Chyłka-Zaginięcie, Chyłka-Kasacja i Chyłka-Rewizja są dostępne w całości w serwisie Player. 23 lutego 2021 dołączy do nich najnowsza część, czyli Chyłka-Inwigilacja.

W opisie najnowszego sezonu czytamy:

Chyłka (Magdalena Cielecka) nie ma wątpliwości. Piotr Langer junior (Jakub Gierszał) jest zdolny do wszystkiego. Jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Magdzie (Olga Bołądź) i Darii (Helena Zawistowska) jest spełnienie jego żądań. Prawniczka rezygnuje z wyjazdu i wraca do kancelarii, by zgodnie z jego poleceniem zająć się obroną ojca. Obertał (Jerzy Schejbal) to główny podejrzany w sprawie o morderstwo Piotrowskiego, psychopaty odpowiedzialnego za śmierć żony i córki Bukano. Czy prawniczka zdoła zapomnieć o tym, co spotkało ją w dzieciństwie i pojednać się z ojcem?

 

W tym samym czasie do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego młody mężczyzna to ich zaginiony przed laty w Egipcie, adoptowany syn. Rodzice są przekonani o niewinności Przemka (Nikodem Rozbicki). Chcą, by obroną zajęła się Joanna Chyłka. Prawniczka zgadza się bez wahania. Sprawa zyskuje rozgłos w mediach, dodatkowo będzie to niepowtarzalna okazja, by zmierzyć się na sali sądowej ze sławnym prokuratorem – Paderbornem (Szymon Piotr Warszawski) i wrócić na sam szczyt.

Chyłka - Inwigilacja w lutym w Playerze!

Fot. Player, TVN

Zobacz również: Demi Lovato: Dancing with the Devil – oficjalny zwiastun serialu!

W najnowszym sezonie Chyłki ponownie pojawią się Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Jakub Gierszał, Piotr Żurawski, Ireneusz Czop, Szymon Bobrowski, Olga Bołądź i Jerzy Schejbal. Dołączą do nich także Nikodem Rozbicki, Szymon Piotr Warszawski, Cezary Pazura i Jacek Poniedziałek.

Scenariusz stworzyli Justyna Stefaniak oraz Michał Wawrzecki wraz z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Autorem zdjęć są Mateusz Wichłacz oraz Jakub Czerwiński, Anna Rzepka i Jakub Stolecki. Producentką serialu jest Dorota Chamczyk, a producentką wykonawczą Violetta Furmaniuk-Zaorska.

Pierwszy i drugi odcinek czwartego sezonu zadebiutują już 23 lutego 2021 roku w Playerze.


Źródło: prasa.tvn.pl / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?