Misiek the bear
Misiek the bear

Carmy powraca z ekipą w 2. sezonie The Bear!

Carmy i jego ekipa z baru The Original Beef of Chicagoland ponownie zawitali do Disney+! Wszystkie odcinki drugiego sezonu serialu “The Bear” są już dostępne na platformie. Przed jakimi wyzwaniami staną tym razem?

W drugim sezonie Carmy (Jeremy Allen White), Sydney (Ayo Edebiri) i Richie (Ebon Moss-Bachrach) podejmą się ambitnego zadania przekształcenia baru z kanapkami w bardziej wyszukany lokal. Jednak nie będzie to proste zadanie, również pod kątem rozwoju osobistego. W trakcie realizacji planu, cała ekipa z The Original Beef of Chicagoland będzie musiała stawić czoła własnej przeszłości, ale też nadchodzącej przyszłości.

Misiek the b

kadr z filmu The Bear

Carmy szybko odczuje również, że otwarcie nowej restauracji jest o wiele bardziej skomplikowane niż zarządzanie dotychczasowym lokalem. Bohaterowie zderzą się ze ścianą biurokracji, kreatywnością podwykonawców oraz wyzwaniem, jakim jest zaplanowanie nowego menu. Zmiany pociągną za sobą zupełnie nowe spojrzenie na zagadnienie gościnności. Zespół będzie musiał zjednoczyć się na nowo, przesuwać granice swoich możliwości i budować relacje, przy okazji odkrywając, co znaczy służyć – zarówno gościom, jak i pomocą sobie nazwajem.

Drugi sezon „The Bear” obfitować będzie w emocje, wyzwania i niezapomniane momenty, podczas których restauratorzy odkryją znaczenie współpracy i poświęcenia w dążeniu do spełniania swoich marzeń. Wszystkie 10 odcinków drugiego sezonu serialu „The Bear” czeka na platformie Disney+.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?