Mayor of Kingstown burmistrz Kingstown
Mayor of Kingstown burmistrz Kingstown

Burmistrz Kingstown powróci z trzecim sezonem!

Burmistrz Kingstown, jeden z seriali Taylora Sheridana, powróci z trzecim sezonem. Potwierdził to Jeremy Renner na swoim Instagramie.

Okazuje się, że niemożliwe może być możliwe. Serial Burmistrz Kingstown, w reżyserii Taylora Sheridana, powróci z trzecim sezonem, mimo iż nie zapowiadało się na powrót.

Jeszcze jest historia!

Jeremy Renner na swoim Instagramie poinformował, że serial Burmistrz Kingstown powróci z trzecim sezonem. Druga część serialu zakończyła się w dość interesujący sposób, który nie zwiastował możliwej kontynuacji, lecz jednak myliliśmy się. W produkcji jest jeszcze wiele do powiedzenia, a Mike McLusky powróci na ekrany naszych telewizorów.

Burmistrz Kingstown jeremy renner

fot. https://www.instagram.com/jeremyrenner

Zobacz również: Anya Taylor-Joy w obsadzie Fantastycznej Czwórki?! Młoda aktorka zagra kontrowersyjną postać

Opis serialu:

Mayor of Kingstown, serial nominowanego do Oscara® Taylora Sheridana i Hugh Dillona, opowiada o rodzinie McLusky – nieformalnych władcach Kingstown w stanie Michigan, gdzie jedyna prosperująca branża to więziennictwo. Główne role grają nominowany do Oscara® Jeremy Renner i laureatka statuetki Dianne Wiest. Serial porusza kwestie systemowego rasizmu, korupcji i niesprawiedliwości, wychodzących na światło dzienne za sprawą bohaterów, którzy próbują przywrócić sprawiedliwość i porządek w mieście pogrążonym w chaosie. Mayor of Kingstown opowiada o kolejach losu wpływowej rodziny McLusky, zamieszkującej tytułowe miasteczko w hrabstwie Tuscola w amerykańskim stanie Michigan. Mierzą się z takimi plagami społeczeństwa jak rasizm czy korupcja, co nie jest proste w sytuacji, gdy więziennictwo stanowi główną gałąź przemysłu.

Rodzina McLusky rządzi miastem, w którym jedynym dobrze prosperującym biznesem jest więziennictwo, dążąc do porządku i sprawiedliwości tam, gdzie ich nie ma.


Źródło: Instagram.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Liczę że Taylor wróci do formy twarde męskie produkcje typu Sicario 1, 2, 1883 jest ok zdziczały zachód.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?