Black Lightning
Black Lightning

Black Lightning – gwiazda filmowych Power Rangers w kluczowej roli w 2. sezonie

RJ Cyler dał się lepiej poznać szerszej widowni jako nowa wersja Billy’ego w Power Rangers. Teraz dołączy do obsady Black Lightning, i to w dość istotnej roli.

Aktor ma zagrać ekscentrycznego geniusza, który nie otrzymał grantów na swoje specyficzne badania. To ma wykorzystać Tobias Whale, wykorzystując jego złość.

Black Lightning

kadr z filmu Power Rangers

Zobacz również: Zakapturzona Sprawiedliwość na zdjęciach z planu serialu Watchmen?

Black Lightning opowiada historię Jeffersona Pierce’a (Cress Williams) zmagającego się z tajemnicą. Jest ojcem dwóch córek i dyrektorem szkoły średniej będącej schronieniem dla młodych ludzi, których sąsiedztwo cierpi z powodu wojen gangów. Dla społeczności jest więc bohaterem. Jednak dziewięć lat temu, Pierce był zgoła innym człowiekiem. Otrzymał dar umożliwiający mu kontrolowanie elektryczności i wykorzystywał to do ochrony ulic swojego rodzinnego miasta jako Black Lightning. Widząc jednak, jak wiele szkód wyrządził nie tylko otoczeniu, lecz swojej najbliższej rodzinie, postanowił porzucić dotychczasową działalność. Niestety, pomimo upływu dziesięciu lat, przeszłość daje mu o sobie znać. Gdy dochodzi do wzrostu korupcji i zwiększenia aktywności lokalnego gangu The One Hundred, postanawia na nowo obudzić w sobie superbohatera.

W obsadzie serialu pojawią się także m.in. Nafessa Williams, China Anne McClainh, Christine Adams, Damon Gupton, James Remar oraz Jill Scott.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Power Rangers

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?