Batwoman - Ruby Rose powróci do serialu?
Batwoman - Ruby Rose powróci do serialu?

Batwoman – Ruby Rose powróci do serialu?

Po tajemniczym i nagłym odejściu Ruby Rose od serialu Batwoman twórcy postanowili znaleźć nową odtwórczynię roli Batwoman. W drugim sezonie w tytułową postać wcieliła się Javicii Leslie. Aktorka nie wcieliła się jednak w Kate Kane, ale w zupełnie nową postać. Wiadomo, że Kate Kane nie powróci w drugim sezonie, ale co z następnymi sezonami? Możliwe, że powrót Kane jest bardziej prawdopodobny, niż nam się wydaje.

W wywiadzie dla ComicBookMovie.com aktorka wypowiedziała się na temat możliwości powrotu do roli Kate Kane w serialu Batwoman. Rose miała to do powiedzenia:

Oczywiście, że przechodzę do innych ról, wydaje mi się, że od [odejścia od roli] zrobiłam około trzech filmów. Totalnie bym to zrobiła. Nie wydaje mi się, że pomogłoby to historii, ponieważ moi zdaniem budowanie nowej Batwoman jest ważniejsze niż wracanie do Kate Kane, ale oczywiście, że bym wróciła, zrobiłabym absolutnie wszystko, co on [twórcy serialu] by chcieli. Nie obejrzałam całego sezonu, ale widziałam kilka odcinków i wydaje mi się, że to jak sobie z tym radzą, jest piękne.

Zobacz również: Liga Sprawiedliwości – Zack Snyder zdradza, kto miałby być antagonistą w sequelu

Czy zobaczymy Kate Kane w trzecim sezonie serialu Batwoman? Na ten moment trudno cokolwiek powiedzieć, ale jeśli Ruby Rose jest gotowa, aby powrócić, to twórcy serialu na pewno znaleźliby jakiś sposób, aby wpleść tę postać ponownie w fabułę.

Batwoman jest serialem przygodowym, opartym na bohaterach z DC Comics, wyprodukowanym przez Warner Bros Television.

W drugim sezonie Batwoman zobaczymy powrót Rachel Skarsten (Elizabeth Kane / Alice), Camrusa Johnsona (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Christiny Wolfe (Julia Pennyworth) i Dougraya Scotta (Jacob Kane). Shivaani Ghai został niedawno dodany do obsady jako Safiyah Sohail.


Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?