barry
barry

Barry w więziennym klimacie! Oto zwiastun finałowego sezonu serialu HBO Max

Nadchodzi początek końca jednego z najbardziej popularnych seriali HBO Max, a dzisiaj otrzymaliśmy kolejny przedsmak! Barry już w kwietniu otrzyma finałowy sezon, który będzie się różnił od poprzednich m.in. klimatem. Mianowicie zawitamy do amerykańskiego więzienia, gdzie przetrzymywany jest niedoszły aktor. To i jeszcze więcej w nowej zapowiedzi!

Bill Hader po raz ostatni zawita na naszych ekranach jako popularny zabójca-aktor o imieniu Barry. Koniec tej wspaniałej przygody rozpocznie się już w połowie kwietnia, ale zanim to nastąpi, przyszła pora na kolejny przedsmak. Otrzymaliśmy m.in. więcej fragmentów z więziennego środowiska, ale nie zabrakło również nowych scen z zewnętrznego świata. Czeka nas emocjonująca przejażdżka, która jednocześnie będzie kulminacją uwielbianej historii.

barry

Plakat serialu Barry, HBO Max

Zobacz również: Ile słów wypowiedział Keanu Reeves w Johnie Wicku 4? Ta liczba was zaskoczy

Po doskonale przygotowanej pułapce przez Gene’a Cousineau, Barry został schwytany przez amerykańskie prawo, a jego kolejnym celem podróży stało się… więzienie. Postać grana przez Billa Hadera będzie musiał poradzić sobie z dręczącą samotnością oraz duchami ukochanej przeszłości. W międzyczasie ujrzymy odbudowę kariery Gene’a, rozkręcającą się Sally oraz powrócimy do duetu Hank-Cristobal.

Główną, a zarazem tytułową rolę odgrywa Bill Hader (Między nami bliźniętami, Supersamiec). Na planie pojawią się także: Stephen Root, Sarah Goldberg, Glenn Fleshler, Anthony Carrigan oraz Henry Winkler. Hader wraz z Alecem Bergiem jest również współtwórcą Barry’ego. Aktor wyreżyserował również kilka odcinków.

Finałowy sezon rozpocznie się 16 kwietnia 2023 roku.

Barry – nowy zwiastun 4. sezonu


Źródło: YouTube, HBO Max / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Barry

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?