Arrow
Arrow

Arrow – Colton Haynes przestał odgrywać rolę Roya Harpera przez kłótnie na planie?

Colton Haynes odgrywał rolę Roya Harpera/Arsenal w serialu Arrow, ale ostatecznie opuścił serię dość nagle i niespodziewanie. Teraz aktor rzucił wypowiedział się o głębszym powodzie tej decyzji.

Colton Haynes odgrywał rolę Roya Harpera u boku Olivera Queena granego przez Stephena Amella przez długi czas. Jego wątek był naprawdę ciekawie rozwijany. W swoim nowym pamiętniku, Miss Memory Lane (przez Entertainment Tonight), aktor mówi jakie były powody odejścia z serialu. Zastanawiając się nad swoimi problemami z depresją, Haynes ujawnia, że ​​jego pogarda dla innego aktora była kluczowym czynnikiem jego decyzji.

Odszedłem z mojej pełnoetatowej pracy w Arrow na początku roku, podobno dlatego, że skończył się mój kontrakt, ale tak naprawdę było to, że byłem zbyt przygnębiony i nie mogłem znieść pracy z jednym z moich kolegów z obsady.

Taka wypowiedź zdecydowanie wywoła mnóstwo spekulacji o kogo może chodzić odtwórcy roli Czerwonej strzały. Raczej nie sądze, że może chodzić o Amella, jednakże tego pewnie już nigdy się nie dowiemy.

Zobacz również: Lost in Random – recenzja gry. Kości zostały rzucone!

Serial Arrow liczy 8 sezonów. Serial zadebiutował w 2012 roku. Ostatni sezon miał premierę w 2020 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Peacemaker

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?