Kto chciał zagrać Michaela Scotta? Zobacz nagrania z castingów do kultowego serialu!; biuro
Kto chciał zagrać Michaela Scotta? Zobacz nagrania z castingów do kultowego serialu!; biuro

Amerykańskie Biuro powróci? Nie tak, jak się spodziewacie

Wiele wskazuje na to, że w przyszłości doczekamy się powrotu amerykańskiej wersji kultowego serialu Biuro. Planuje się jednak pewne zmiany.

Z doniesień portalu Deadline wynika, iż twórca amerykańskiej wersji serialu Biuro, Greg Daniels, zakłada pokój developerski ze swoimi zaufanymi scenarzystami. Oznacza to, że zbliżają się nowe prace nad produkcją zakończoną w 2013 roku.

Stary tytuł, nowe… wszystko!

Wygląda na to, że otrzymamy nowy serial. Potencjalna produkcja ma jednak nie być rebootem. Prawdopodobnie byłaby osadzona w nowym biurze. Pracowałyby w nim nowe postacie, ale całość miałaby miejsce w tym samym świecie co znany nam dobrze serial. Warto jednak dodać, że projekt na chwilę obecną nie jest w żadnej fazie rozwoju. Nie wiemy zatem, czy jego produkcja faktycznie ruszy, czy skończy się wyłącznie na przemyśleniach.

Więcej o nowościach serialowych przeczytasz w Movies Room:

Więcej na temat serialu Biuro

Biuro to amerykańska adaptacja brytyjskiego hitu stworzonego przez Ricky’ego Gervaisa i Stephena Mercanta. Premiera tego kultowego serialu miała miejsce w 2005 roku, a jego twórcą był Greg Daniels. Stanowi niezwykłe połączenie komedii sytuacyjnej, satyry oraz fikcyjnego dokumentu.

Akcja Biura toczy się w fikcyjnym oddziale firmy Dunder Mifflin Paper Company w Scranton, Pensylwania. Serial jest przedstawiony jako dokument, w którym pracownicy biura są śledzeni przez kamerę, co dodaje produkcji autentyczności. Fabuła koncentruje się na codziennych wydarzeniach i absurdach z życia tamtejszych pracowników, prowadząc widza przez zawiłości ich relacji zawodowych, a także osobistych.

The Office - ujawniono nigdy niepublikowane fragmenty serialu

fot. kadr z serialu The Office

Steve Carell wcielił się w postać Michaela Scotta, niezręcznego i czasem kontrowersyjnego menedżera, który jednocześnie pragnie być lubiany przez swoich pracowników. Wraz z Johnem Krasinskim w roli Jima Halperta i Jenną Fischer jako Pam Beesly, tworzą trójkąt miłosny, który przyciąga uwagę widzów. Cała obsada, w tym Rainn Wilson, B.J. Novak, Mindy Kaling, jak również inne charakterystyczne postaci, przyczyniła się do stworzenia barwnego zespołu, z którego każda postać wnosiła coś unikalnego do dynamicznej atmosfery biura.

Zobacz również: Hannah Montana to serial ponadczasowy i bije na głowę young adult od Netflixa


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Office

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?