Wiedźmin
Wiedźmin

Afroamerykańska cosplayerka jako Wiedźmin Geralt! Zobacz niesamowity cosplay!

Cosplayerka Jahara Jayde znana z różnych, niesamowitych cosplayów postanowiła wyruszyć na Kontynent. Dlatego odziała się w strój wiedźmiński!

Jak wiemy, Wiedźmin to jedna z tych marek, którą możemy szczycić się na całym świecie. Zarówno książki Andrzeja Sapkowskiego jak i gry od CD Projekt RED spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem zza wielkiej wody. Dodatkowo Netflix stworzył serial, który ma zapowiedziane 3 i 4 sezon, a także spin-off o tytule Rodowód krwi.

Na świecie jest bardzo popularne zjawisko cosplayu czyli osoby przebierające się za postacie z filmów, seriali, anime, gier czy komiksów. Jahara Jayde czyli słynna amerykańska streamerka i cosplayerka postanowiła przebrać się za naszego ukochanego Geralta! Sprawdźcie poniżej jak prezentuje się jej niezwykły cosplay:

wiedźmin

fot. twitter.com/JaharaJayde

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

O 3. sezonie Wiedźmina:

Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.

Obsada: Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer, Therica Wilson-Read, Cassie Clare, Mecia Simson, Graham McTavish, Bart Edwards, Simon Callow, Liz Carr, Ed Birch i Kaine Zajaz.

Zobacz również: Wiedźmin – recenzja całego 2. sezonu serialu Netflixa!


Źródło: Twitter.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mati pisze:

Jaja sobie robicie?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?