Ashley Judd w nowym “Twin Peaks”

Ashley Judd dołączyła do szerokiej obsady kontynuacji kultowego “Twin Peaks”. Aktorkę ostatnio można było zobaczyć w filmach z serii “Niezgodna” i “Olimp w Ogniu”. Z oryginalnej obsady, w nowych odcinkach pojawią się: Kyle MacLachlan, Sherilyn Fenn, Sheryl Lee, Mädchen Amick, Michael Horse, Dana Ashbrook, Miguel Ferrer, Peggy Lipton, Everett McGill, Ray Wise i Grace Zabriskie. Sam David Lynch na powrót zaprezentuje się w swojej roli regionalnego szefa FBI, Gordona Cole’a. 

Zobacz również: Naomi Watts i Tom Sizemore trafiają do Miasteczka Twin Peaks

Z nowych twarzy w “Twin Peaks” zobaczymy: Jamesa Belushi, Larry’ego Clarke’a, Laurę Dern, Balthazara Getty, Granta Goodeve’a, Caleba Landry Jonesa, Roberta Kneppera, Jennifer Jason Leigh, Amandę Seyfried, Toma Sizemore’a i Naomi Watts. Scenariuszem do nowych odcinków zajęli się twórcy oryginalnej serii, czyli David Lynch i Mark Frost, którzy również produkują serial. Pierwszy z nich wyreżyseruje wszystkie epizody. Premiera “Twin Peaks” planowana jest na pierwszą połowę 2017 roku, na antenie stacji Showtime. 

Dla przypomnienia, “Twin Peaks” uważany jest za jeden z najbardziej kultowych seriali w historii telewizji, który na stałe wpisał się na karty światowej popkultury. W małym miasteczku zostaje zamordowana młoda, lubiana przez wszystkich dziewczyna, Laura Palmer. Śledztwem zajmuje się agent FBI, Dale Cooper (MacLachlan). W czasie dochodzenia na jaw wychodzą głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Twin Peaks. 

źródło: comingsoon.net

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?