Taboo – nowy zwiastun miniserii!

BBC One opublikowało właśnie nową zapowiedź miniserii Taboo, w której główną rolę gra Tom Hardy. Dramat zadebiutuje w Wielkiej Brytanii 7 stycznia, podczas gdy w Polsce będzie dostępny w usłudze HBO Go już dzień później. Amerykańska publiczność będzie mogła zobaczyć serial za pośrednictwem stacji FX od 10 stycznia.

https://www.youtube.com/watch?v=W1fiijqrKuc

Zobacz również: Obcy: Przymierze – oficjalny zwiastun filmu

Gwiazdą oraz producentem wykonawczym serii jest nominowany do nagrody Akademii Filmowej Tom Hardy (Mad Max: Na drodze gniewu, Zjawa). W drugiej funkcji rzeczonego filmowca wspomagają Ridley Scott i Steven Knight, którzy razem z szalonym Maxem stworzyli ten ośmioodcinkowy dramat.

Akcja ma miejsce w 1814 roku. Poznajcie więc Jamesa Keziaha Delaney’a (Hardy), mężczyznę, który udał się na koniec świata i wraca zupełnie odmieniony. Uważany za dawno zmarłego bohater powraca do swojego domu w Anglii z Afryki, w celu odziedziczenia tego, co pozostałego z transportowego imperium jego ojca, a co za tym idzie, odbudować własne życie. Jednakże spuścizna jego przodka to zatruty kielich, a wraz z wrogami wyglądającymi z każdego mrocznego zakamarka, James musi nauczyć się poruszać po coraz bardziej złożonych terytoriach, aby uniknąć wyroku śmierci. Bohater otoczony jest spiskami, morderstwami oraz zdradami. Jednakże mroczna rodzinna zagadka przeistacza się w końcu w opowieść o namiętnej miłości i nadszarpniętym zaufaniu.

źródło: ew.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?