Zapowiedź 6. sezonu “Gry o Tron” już w sieci!

W sieci zadebiutowała właśnie najnowsza zapowiedź zbliżającego się szóstego sezonu “Gry o Tron”, który zadebiutuje na antenach już za nieco ponad dwa miesiące! Trzeba przyznać, że nowy klip prezentuje się naprawdę widowiskowo! A co wy o nim sadzicie?

#FICHÁ /// ¡¡¡Se filtro el teaser trailer de la 6ta Temporada de GAME OF THRONES!!! ¡Míralo YA! ¿Qué te parece? #ValarMorghulisGuachin!

Posted by JPosters on 14 luty 2016

 

Zobacz także: Zdjęcia i zapowiedź zwiastuna szóstego sezonu “Gry o tron”!

Serial oparty jest na cyklu powieściowym autorstwa George’a R.R. Martina pt. “Pieśń lodu i ognia”, a zatem skupia się na przedstawieniu walki o władzę w rozległym i brutalnym królestwie. Produkcja zgarnęła już niejedną nagrodę Emmy. W obsadzie piątego rozdziału przeboju stacji HBO mogliśmy zobaczyć: zwycięzcę nagrody Emmy i Złotego Globa – Petera Dinklage’a,Nikolaja Costera-WaldauLenę HeadeyEmilię Clarke, Aidana Gillena, Kita Haringtona, Dianę Rigg, Natalię Dormer, Maisię Williams i Sophię Turner. Warto dodać, że do serialu dołączy gwiazda “Deadwood”, czyli Ian McShane, który w szóstym sezonie zaliczy gościnnym występ.

David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield pełnią funkcję producentów wykonawczych. Z kolei rolę współproducentów wykonawczych wykonują: Guymon Casady, Vince Gerardis i sam autor powieści, czyli George R.R. Martin.

Szósty sezon serialu “Gra o tron” będzie sie składać z 10 epizodów i zadebiutuje na stacji HBO 24 kwietnia 2016 roku, w niedzielę.

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?