Star Wars Rebelianci – Forest Whitaker powróci jako Saw Gererra!

Wygląda na to, że Łotr 1. Gwiezdne Wojny – historie nie będzie jedynym występem Foresta Whitakera w uniwersum Star Wars. Aktor ponownie wcieli się w rebelianta Sawa Gerrerę, tym razem użyczając mu głosu w serialu Star Wars Rebels. Pierwszą zapowiedź jego występu możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, gdzie Saw po raz pierwszy spotyka się z grupą głównych bohaterów:

https://www.youtube.com/watch?v=mLN_y-uWAVA

Zobacz również: Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Gareth Edwards szykował alternatywne zakończenie filmu!

Na razie nie wiadomo jaką rolę przyjdzie odegrać bohaterowi w serialu. Zapewne poznamy szerzej jego przeszłość, historię odniesionych przez niego ran oraz kierujące nim motywacje. Postać pojawiła się w Łotrze 1 na zaledwie kilka minut, więc dla twórców jest to dobra okazja na lepsze jej zaprezentowanie fanom. Saw zadebiutuje w pierwszych odcinkach jakie amerykańscy widzowie będą mogli zobaczyć już w styczniu. Kto wie, być może na ekranach zobaczymy zatem również młodszą wersję Jyn Erso…?

Źródło: starwarsunderworld.com, YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: The Original Rebel: Saw Gerrera Returns | Star Wars Rebels

Dziennikarz

Fan wszelkiej maści blockbusterów (dobrych oczywiście), fanatyk Star Wars, miłośnik popkultury w ogólnym tego słowa znaczeniu i ekspert w robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. Nauki ścisłe i astronomia. Nienawidzi twórczości Mickiewicza.

[email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?