Bohater Łotra 1 powróci do uniwersum Gwiezdnych wojen

Wszyscy chcielibyśmy zobaczyć więcej niezwykłych wyczynów Jyn Erso, lecz póki co nie zanosi się na to, by Disney nakręcił kolejne jej przygody. Powróci natomiast inny bohater, którego mogliśmy zobaczyć w filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Grany przez Foresta Whitakera ekstremistyczny buntownik Saw Gerrera może nie został ulubieńcem widzów, lecz i tak zobaczymy jego nieznane dotąd losy w serialu animowanym Star Wars: Rebelianci, który w Polsce emitowany jest przez stację Puls 2 w poniedziałki i wtorki o godzinie 13. Nie wiadomo, kiedy odcinki z Sawem Gerrerą ujrzą światło dzienne, lecz poniższy plakat ewidentnie sugeruje, iż pojawi się on w przynajmniej jednym epizodzie. 

saw gerrera, star wars, rebels, rebelianci

Zobacz również: Łotr 1 zgarnia prawie 300 milionów dolarów w weekend otwarcia

W naszym kraju zresztą emitowana jest druga seria serialu Rebelianci, podczas gdy Gerrera szykowany jest do wyświetlanego obecnie w Stanach Zjednoczonych trzeciego sezonu. Nie ujawniono, czego będzie dotyczyć historia z jego udziałem, lecz znając charakterstykę tej postaci, na pewno wpasuje się ona w klimat serialu. Pytanie jedynie, czy nie okaże się zbyt brutalny jak na produkcję dla dzieci? Warto też pamiętać, że postać czarnoskórego rebelianta pierwotnie zadebiutowała w poprzednim animowanym serialu z uniwersum, Gwiezdne wojny: Wojny Klonów. Tam jego wygląd jeszcze bardziej odbiegał od tego, co widzieliśmy w filmie. Gdyż wtedy nie przewidywano, że kiedykolwiek Saw zostanie sportretowany w aktorskiej wersji. Przez to brakuje chociażby charakterystycznej skazy na lewym oku, która zaistniała już na potrzeby Rebeliantów. Aczkolwiek jakby nie patrzeć, wszystkie trzy wcielenia są bardzo spójne i w wysokim stopniu podobne.

saw guerrera, star wars, wojny klonow, lotr 1

źródło: cinemablend.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, reż. Gareth Edwards

Dziennikarz

Miłośnik prawdziwego kina, a nie tych artystycznych bzdur.
Jeśli masz ciekawy temat do opisania, pisz tutaj - [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?