Taboo – cztery nowe zwiastuny miniserialu z Tomem Hardym

W sieci zadebiutowały cztery znowe zwiastun miniserialu z Tomem Hardym pt. Taboo. Produkcja zadebiutuje na antenie stacji FX 10 stycznia 2017 roku. Wszystkie cztery trailery znajdziecie w jednym materiale wideo, który znajdziecie poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=6nodZGlBPL4

Zobacz również: Tom Hardy zagra słynnego gangstera Ala Capone’a

Gwiazdą oraz producentem wykonawczym serii jest nominowany do nagrody Akademii Filmowej Tom Hardy (Mad Max: Na drodze gniewu, Zjawa). W drugiej funkcji rzeczonego filmowca wspomagają Ridley Scott i Steven Knight, którzy razem z szalonym Maxem stworzyli ten ośmioodcinkowy dramat.

Akcja ma miejsce w 1814 roku. Poznajcie więc Jamesa Keziaha Delaney’a (Hardy), mężczyznę, który udał się na koniec świata i wraca zupełnie odmieniony. Uważany za dawno zmarłego bohater powraca do swojego domu w Anglii z Afryki, w celu odziedziczenia tego, co pozostałego z transportowego imperium jego ojca, a co za tym idzie, odbudować własne życie. Jednakże spuścizna jego przodka to zatruty kielich, a wraz z wrogami wyglądającymi z każdego mrocznego zakamarka, James musi nauczyć się poruszać po coraz bardziej złożonych terytoriach, aby uniknąć wyroku śmierci. Bohater otoczony jest spiskami, morderstwami oraz zdradami. Jednakże mroczna rodzinna zagadka przeistacza się w końcu w opowieść o namiętnej miłości i nadszarpniętym zaufaniu.

taboo plakat

Taboo oparto o oryginalną historię Toma Hardy’ego i jego ojca, Chipsa Hardy’ego, który jest również producentem i konsultantem serii.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?