Zobacz zdjęcia i zapowiedź zwiastuna szóstego sezonu “Gry o tron”!

Stacja HBO rozpoczęła w końcu promocję swojego wielkiego widowiska fantasy pt. “Gra o tron“. Poniżej znajdziecie ponad 20 zdjęć z szóstego sezonu produkcji, a także krótki teaser zapowiadający nadejście trailera szóstego sezonu serialu. Pełnoprawny zwiastun pojawi się w najbliższą niedzielę, czyli już jutro. Zapraszamy o oglądania.

  • Zapowiedź:

Game of Thrones: Season 6 Tease

Send a raven. The #GoTSeason6 tease will air this Sunday at 8:59PM ET before Vinyl.(WARNING: You will be teased)

Posted by Game of Thrones on 12 luty 2016

 

  • Fotosy:

Gra o tron 1

Gra o tron 1

Gra o tron 2

Gra o tron 3

Gra o tron 4

Gra o tron 5

Gra o tron 6

Gra o tron 7

Gra o tron 8

Gra o tron 11

Gra o tron 12

Gra o tron 13

Gra o tron 14

Gra o tron 15

Gra o tron 16

Gra o tron 17

Gra o tron 18

Gra o tron 19

Gra o tron 20

Gra o tron 21

Gra o tron 22

Gra o tron 9

Gra o tron 10

Serial oparty jest na cyklu powieściowym autorstwa George’a R.R. Martina pt. “Pieśń lodu i ognia”, a zatem skupia się na przedstawieniu walki o władzę w rozległym i brutalnym królestwie. Produkcja zgarnęła już niejedną nagrodę Emmy. W obsadzie piątego rozdziału przeboju stacji HBO mogliśmy zobaczyć: zwycięzcę nagrody Emmy i Złotego Globa – Petera Dinklage’a, Nikolaja Costera-Waldau, Lenę Headey, Emilię Clarke, Aidana Gillena, Kita Haringtona, Dianę Rigg, Natalię Dormer, Maisię Williams i Sophię Turner. Warto dodać, że do serialu dołączy gwiazda “Deadwood”, czyli Ian McShane, który w szóstym sezonie zaliczy gościnnym występ.

David Benioff, D.B. Weiss, Carolyn Strauss, Frank Doelger i Bernadette Caulfield pełnią funkcję producentów wykonawczych. Z kolei rolę współproducentów wykonawczych wykonują: Guymon Casady, Vince Gerardis i sam autor powieści, czyli George R.R. Martin.

Szósty sezon serialu “Gra o tron” będzie sie składać z 10 epizodów i zadebiutuje na stacji HBO 24 kwietnia 2016 roku, w niedzielę.

Źródło: ComingSoon.net

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?