Będzie 6. sezon Arrow? Seria 4. gwoździem do trumny serialu!

Sezon 4. Arrow ogromnie rozczarował nie tylko fanów i krytyków, ale i odtwórcę roli głównego bohatera, Stephena Amella. Aktor jest świadom tego, że jeśli 5. sezon nie poprawi wyników swojego poprzednika, produkcja Arrow dobiegnie końca.

W każdej relacji nadchodzi chwila ciszy i skupienia, podczas których doznajesz swego rodzaju objawienia. I tak właśnie miałem podczas prac nad 4. sezonem. Arrow mówi o walce z przestępczością na ulicach. I cały serial jest najlepszy, gdy skupia się właśnie na takich sprawach. Byliśmy rozdarci. Albo 5. sezon będzie dobry, albo będzie to koniec serialu. Jeśli znajdziemy w sobie magiczną formułę, która jest po prostu ciężką pracą i wykorzystaniem naszych atutów, wówczas serial może trwać kolejne lata. Więc albo zrobimy to dobrze, albo z tym koniec.

Zobacz również: Wielki crossover Arrow, Flash, Supergirl i Legends of Tomorrow! Zwiastun i zdjęcia!

arrow s5

Scenarzysta serialu, Marc Guggenheim twierdzi, że mimo słabego 4 sezonu, nie tworzą 5 serii tak, jakby była ostatnia. Przyznaje też, że sukces jaki odniósł Arrow zaskoczył całą ekipę.

Nie mamy podejścia, że to ostatni sezon. Patrzymy na niego jako na zakończenie jakiegoś rozdziału. I mogę powiedzieć, że jestem pewien tego, jak chciałbym zakończyć cały serial.

Piata seria swoją amerykańską premierę miała 5 października 2016roku, bardzo dobre recenzje wskazują na to, że prawdopodobnie będzie jeszcze 6. sezon serialu.

Źródło: ew.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Wielbiciel francuskich komedii i ogromny fan Gwiezdnych Wojen. W wolnych chwilach lubi oderwać się od rzeczywistości przy dobrych animacjach

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?