Taboo – Tom Hardy w kolejnej zapowiedzi serialu!

Prezentujemy wam kolejną zapowiedź ośmioodcinkowego serialu Taboo z Tomem Hardym w roli głównej. Produkcja zadebiutuję na antenie stacji FX już w styczniu 2017 roku. Materiał zobaczycie poniżej. 

 

Zobacz również: Tom Hardy zagra słynnego gangstera Ala Capone’a

Gwiazdą oraz producentem wykonawczym serii jest nominowany do nagrody Akademii Filmowej Tom Hardy (Mad Max: Na drodze gniewuZjawa). W drugiej funkcji rzeczonego filmowca wspomagają Ridley Scott i Steven Knight, którzy razem z szalonym Maxem stworzyli ten ośmioodcinkowy dramat.

Akcja ma miejsce w 1814 roku. Poznajcie więc Jamesa Keziaha Delaney’a (Hardy), mężczyznę, który udał się na koniec świata i wraca zupełnie odmieniony. Uważany za dawno zmarłego bohater powraca do swojego domu w Anglii z Afryki, w celu odziedziczenia tego, co pozostałego z transportowego imperium jego ojca, a co za tym idzie, odbudować własne życie. Jednakże spuścizna jego przodka to zatruty kielich, a wraz z wrogami wyglądającymi z każdego mrocznego zakamarka, James musi nauczyć się poruszać po coraz bardziej złożonych terytoriach, aby uniknąć wyroku śmierci. Bohater otoczony jest spiskami, morderstwami oraz zdradami. Jednakże mroczna rodzinna zagadka przeistacza się w końcu w opowieść o namiętnej miłości i nadszarpniętym zaufaniu.

Taboo oparto o oryginalną historię Toma Hardy’ego i jego ojca, Chipsa Hardy’ego, który jest również producentem i konsultantem serii.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Filmy, seriale, książki, mecze piłki nożnej = dobra rozrywka

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?