Stranger Things – nowi aktorzy dołączają do serialu

W miniony weekend informowaliśmy Was, że ruszyły zdjęcia do 2. sezonu Stranger Things. Dziś, zza oceanu doszły do nas wieści, że oprócz dwóch nowych dzieci, pojawią się też inni aktorzy. Do obsady właśnie dołączyli: Sean Astin (Władca Pierścieni), Linnea Berhelsen i Paul Reiser (Whiplash).

Berthelsen zagra kobietę o imieniu Roman. Jest ona przyciągającą, młodą kobietą, która ma problemy emocjonalnie, ponieważ jako dziecko poniosła ogromną stratę. Mimo, że nie mieszka w Hawkins to w tajemniczy sposób jest powiązana z nadprzyrodzonymi wydarzeniami, które mają miejsce w laboratorium.

Reiser wcieli się w Dr Owensa. Wysoko postawioną osobę w Departamencie Energii, który ma posprzątać cały bałagan i dowiedzieć się co dokładnie zaszło.

Astin zagra mężczyznę o imieniu Bob Newby. Życzliwego kujona, który uczęszczał do szkoły w tym samym czasie co Joyce (Winona Ryder) i Hooper (David Harbour), a teraz prowadzi lokalną rozgłośnię radiową – Hawkins RadioShack.

stranger things nowi aktorzy

Zobacz również: Stranger Things – ruszyły zdjęcia do 2. sezonu!

Drugi sezon Stranger Things będzie zawierać 9 odcinków, które pojawią się na platformie Netflix w 2017 roku. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiadają Matt i Ross Duffer.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia:materiały prasowe

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?