Stranger Things – ruszyły zdjęcia do 2. sezonu!

Nadeszła chwila, na którą wszyscy fani Stranger Things czekali! Za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłoszono, że ruszyła produkcja do drugiego sezonu tego fenomenalnego serialu. Wpis znajdziecie poniżej.


Zobacz również: Seria Niefortunnych Zdarzeń – Neil Patrick Harris bohaterem najnowszego zwiastuna serialu!

W 2. sezonie zobaczymy wszystkich głównych bohaterów, włącznie z Jedenastką, a także kilka nowych twarzy. Do starej obsady dołączą:Sadie Sink i Dacre’a Montgomery’ego. Młoda aktorka zagra Max, która jest opisywana, jako twarda i pewna siebie dziewczyna, której wygląd i zachowanie bardziej pasują do chłopców niż dziewczynek tamtego okresu. Jej historia jest skomplikowana, przez co jest bardzo podejrzliwa wobec bliskich. Z kolei Montgomery wcieli się w starszego brata Max. Chłopak jest bardzo pewny siebie, kradnie innym dziewczyny i jeździ czarnym Camaro. Pod płaszczykiem jego charyzmy kryje się jednak gwałtowna i trudna do przewidzenia natura. 

Nowy sezon pojawi się na platformie Netflix w 2017 roku. Za scenariusz i reżyserię ponownie odpowiadają Matt i Ross Duffer.

stranger thing 2 sezon

Akcja serialu toczy się w Hawkins w stanie Indiana, w roku 1980. Stranger Things ukazuje poszukiwania młodego chłopca, który znika jak kamfora w wysoce podejrzanych okolicznościach. Jego matka (Winona Ryder) wraz z pomocą lokalnych władz otwiera dochodzenie w sprawie zaginięcia dziecka. Te z kolei ujawnia serię tajemnic i sekretów, na czele ze ściśle tajnymi eksperymentami sięgającymi korzeniami samego rządu, przerażającymi, paranormalnymi siłami i jedną, niezwykle dziwną dziewczyną. Obraz to prawdziwy list miłosny zaadresowany do wszechobecnych klasyków lat 80.

W pierwszym sezonie Stranger Things wystąili: Winona Ryder, Matthew Modine, David Harbour, Charlie Heaton, Natalia Dyer i Millie Brown. Producentami wykonawczymi Stranger Things są: bracia Duffer (Miasteczko Wayward Pines), Shawn Levy (Noc w muzeum) i Dan Cohen (Story of Your Life).

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Twitter

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?