Taboo – cztery nowe zapowiedzi serialu!

Stacja FX zaprezentowała cztery nowe zapowiedzi ich nadchodzącej wielkimi krokami mini-serii zatytułowanej Taboo, której premiera odbędzie się w styczniu 2017 roku. Krótkie zwiastuny znajdziecie poniżej.
Zobacz również: Legion – nowe zapowiedzi spin-offu serii X-Men!

Gwiazdą oraz producentem wykonawczym serii jest nominowany do nagrody Akademii Filmowej Tom Hardy (Mad Max: Na drodze gniewu, Zjawa). W drugiej funkcji rzeczonego filmowca wspomagają Ridley Scott i Steven Knight, którzy razem z szalonym Maxem stworzyli ten ośmioodcinkowy dramat.

Akcja ma miejsce w 1814 roku. Poznajcie więc Jamesa Keziaha Delaney’a (Hardy), mężczyznę, który udał się na koniec świata i wraca zupełnie odmieniony. Uważany za dawno zmarłego bohater powraca do swojego domu w Anglii z Afryki, w celu odziedziczenia tego, co pozostałego z transportowego imperium jego ojca, a co za tym idzie, odbudować własne życie. Jednakże spuścizna jego przodka to zatruty kielich, a wraz z wrogami wyglądającymi z każdego mrocznego zakamarka, James musi nauczyć się poruszać po coraz bardziej złożonych terytoriach, aby uniknąć wyroku śmierci. Bohater otoczony jest spiskami, morderstwami oraz zdradami. Jednakże mroczna rodzinna zagadka przeistacza się w końcu w opowieść o namiętnej miłości i nadszarpniętym zaufaniu.

Taboo oparto o oryginalną historię Toma Hardy’ego i jego ojca, Chipsa Hardy’ego, który jest również producentem i konsultantem serii.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?