8 mila
8 mila

8 mila powróci jako serial! Pracują na nim 50 Cent i Eminem

Kultowy film 8 mila otrzyma swój serialowy odpowiedni. Pracują nad nim 50 Cent oraz Eminem czyli dwie legendy hip-hopu.

Świat filmowy po raz kolejny odświeża klasyka. Teraz wzięto się za kultowy film, jakim jest 8 mila. Co więcej przy tworzeniu serialu pracują 50 Cent oraz Eminem. Twórca In Da Club przyznał, że:

Będzie to duży serial. Pracuję, by nie było żadnych niewypałów.

50 Cent przyznał też, że nie musiał przekonywać Eminema, by stworzyć serial. Ma być to jego dziedzictwo. Dodatkowo produkcja ma być reinterpretacją filmu z 2002 roku, porównując go do Bel-Air oraz rebootu Prince of Bel-Air.

8 mila

kadr z filmu 8 mila

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Tytułowa 8 Mila to ulica Detroit wyznaczająca granicę pomiędzy miastem a przedmieściami. Jest to niewidzialny mur dzielący społeczność białych i czarnych, bogatych i biednych, którym trudno przedostać się na drugą stronę.

Jimmy Smith Jr. (Eminem) coś o tym wie. Chłopak mieszka w starej przyczepie samochodowej razem z matką i młodszą siostrą. Za dnia ciężko pracuje w fabryce, a nocą włóczy się z kumplami po hip-hopowych klubach, gdzie najlepsi raperzy toczą pojedynki na słowa. Jimmy jest w tym niezły, ale wiedzą to wyłącznie jego przyjaciele. Pewnego razu postanawia pokazać się szerszej publiczności, jednak jego występ kończy się totalną porażką. Mimo to nie przestaje on marzyć o nagraniu własnej płyty…

Zobacz również: Winnie the Pooh: Blood and Honey wchodzi do kin. Zwiastun horroru z Puchatkiem


Źródło: hollywoodreporter.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?